Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2009, 23:22   #73
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Post jest... o czyżbym był pierwszy? No proszę... a ponoć wszyscy mieli odpisać... w końcu tak mnie zaganiałeś na gg:/. Nie o tym jednak, dialog między Oscarem a Raelisem wrzuci Penny w swoim poście. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Bez takich tekstów, proszę Cię - nie mam zamiaru tutaj przytaczać wszystkich dialogów związanych z powstawaniem tego posta, powtarzać się raczej też nie lubię.

Kerimnzoff nie dotarł jeszcze pod Agrię - rozbijać obóz mieli pod wieczór, dzieli was od tego jeszcze parę dobrych godzin - a zanim uzna, że może wam użyczyć armii pewnie minie jeszcze trochę czasu.

I ze spraw organizacyjnych - tego, co dzieje się w tej kolejce (za wyłączeniem dwóch-trzech osób) pozwolicie, że nie skomentuje. Nie mam zamiaru latać i przypominać o postach parę razy dziennie w zamian za z reguły i tak niezbyt wiele wartą deklarację - albo kompletny brak odpowiedzi. Mam parę pomysłów na rozwiązanie tego problemu, zapewne wejdą przy okazji najbliższej kolejki - bo jak widać moje podejście "piszcie wtedy, kiedy czujecie się na siłach" jednak przestało zdawać egzamin.

Pozdrawiam,
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline