Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2009, 10:09   #18
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Geduin, pytasz o ograniczenie ilości postów? 0_o Nie wiem, skąd taki dziwny pomysł...

Zgodnie z regulaminem LastInn, przekleństwa na forum są dozwolone, jeśli tylko występują w temacie z sesją. W innych wypadkach ich użycie jest karane. Możecie się do tego zastosować i wsadzić waszym BG w usta kilka pikantnych słów Oczywiście, jak ktoś nie chce, to nie musi, wszystko zależy od charakteru gracza i koncepcji postaci Możecie też kropkować Ale tylko w sesji, przypominam!

Geduin, nie mogę odpowiedzieć Ci na PW przez cenzora na szkolnym kompie, więc odpiszę po powrocie, żeby tu nie było nepotrzebnego spamu

EDIT: Bardzo cieszy mnie dialog w sesji

Geduin- Twoja postać mówiąc o renegatach miała na myśli salę tortur?

Famir- zdałem sobię sprawę, że czegoś bardzo ważnego Ci nie powiedziałem Sorki, moja wina Po powrocie do domu wyślę Ci PW, szkolny serwer blokuje mi niektóre funkcje Ale bardzo fajnie wpływasz na sytuację w sali

PS. Mógłbyś lekko przeskalować avatar postaci, choćby Gimpem? Jest dość obszerny...
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 18-11-2009 o 10:16.
Kaworu jest offline