Wątek: III World War?!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2009, 21:57   #1
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
III World War?!

Jak dobrze znowu zadomowić się na LI ;] Wróciłem po przerwie i od razu zabieram się za robotę.
Witam czytelników. Jeśli topic Was zaciekawił to zadanie spełnione. No a topic mówi praktycznie wszystko. Przed rekrutacją wstępną do owej sesji, która prawdopodobnie wystartuje niebawem, chciałbym zbadać rynek.

Krótki opis dla zainteresowanych, ale nie przekonanych:
Realia zapowiadają się ciekawie: III Wojna Światowa to tylko kwestia czasu. Ponownie rozpoczęły się wyścigi zbrojeń, Unia Europejska nie potrafi ogarnąć narastającej z każdą chwilą zagrożenia i w końcu rozpada się. Tworzą się nowe koalicje wojskowe, na czele największych stają USA (US Alliance) i Rosja (Wojenne Kruki).

Potencjalnych zainteresowanych przekonałem? Kilka konkretów:
- Obecnie myślę nad dwoma koncepcjami: Albo gracze w jednym oddziale który będzie walczyć na froncie, albo gracze jaki mały oddział szpiegowski mający za zadanie sabotować ładunki nuklearne wroga i działający za linią frontu. Zależy od zainteresowania,
- Gracze potencjalnie będą służyć w US Army albo w Armii Czerwonej,
- Rekrutacja wystartuje po obadaniu tematu,
- Nie będzie możliwości zostania kimś innym niż wojskowym,
- Czas akcji to niedaleka przyszłość: 20-ste, może 30-ste lata XXI wieku.

Zachęcam przede wszystkim do zgłaszania się, ale również komentowania i proponowania pomysłów.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline