Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2009, 17:07   #15
Zaczes
 
Zaczes's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodze
Po pierwsze zmniejszyć, po drugie czarno-białe żeby się jednoliciło, po trzecie niepotrzebne rzeczywiście, ja będę wrzucał wszystkie multimedia, zeby stanowiło to jakiś tam styl. I kto mówił, że Słońce już wschodzi długa była ta chwila konsternacji samobójczej

Eh.. bo te ukrycie na li tak dziala ze jak wchodzisz na temat to nie widac, ale jak napiszesz posta czy klikniesz na posta to widac, juz jestem swiadomy tego od poczatku, wiem ze rozwiazemy inaczej to w nastepnym poscie. Tak czy tak dla chcacego nie bylo nic trudnego zeby to obejsc ;]

Post w ten weekend / już dochodzę do siebie, przepraszam za spóźnienie z postem, ale nie miałem na to dużego wpływu. Dziś wstawię na bank ;]
 
__________________
Live to Ride / Ride to Live

Ostatnio edytowane przez Zaczes : 23-11-2009 o 13:25.
Zaczes jest offline