Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2009, 14:52   #56
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jak widać na załączonym obrazku MG nie zamierza dać mi czegoś, na co ja, jako gracz, mogę odpowiedzieć, więc jeśli nie zmajstruję z dwóch zdań, przynajmniej jednej lub półtorej strony A4, nie odpowiem.

Jeśli nie dam odpowiedzi to odezwę się wtedy, kiedy MG da mi jakąkolwiek akcję do wykonania ambitniejszą niż wyjście.

Ponadto wyjaśnię termin: "akcja". Nie jest nią tylko zarzynanie, ale cokolwiek, co wymaga odpowiedzi na domyślne pytanie: "Co robisz jako gracz?"
Podam przykład:
Umieszczenie gracza na strychu domu, opis, zamknięte drzwi i koniec posta. Domyślne pytanie: "Co robisz?"
Zagadka dwudziestu znaków wymalowanych na płytkach. Trzeba je poukładać w kolejności. Opis płytek, opis podpowiedzi lub miejsca, gdzie można ja znaleźć (ew. czyjeś wejście) i koniec posta.
Domyślne pytanie: "Co robisz?"
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline