Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2009, 23:46   #66
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Zważywszy na to iż odpisała jedna osoba, jedna dała znać, że napisze w niedziele wieczorem, ale obie te osoby zrobiły to chyba po zobaczeniu mojego opisu na gg.
Jestem niezachwycony, uznałem, że nie będę się narzucał.
Merill zaproponował nowy termin odpowiedzi tz. po moim poście macie pięć (5) dni na odpowiedz potem ja mam dwa (2) dni. Czyli tura trwa tydzień.

Uważam, że na dynamikę Wolsunga to wolno, ale jeśli pozwoli nam to grać płynnie, to tak zrobimy. Wolę turę tygodniową niż upominanie się o posty, przy każdej turze pięciodniowej.

Jutro wieczorem po poście Merilla, pojawi się mój post.


Raghrar, Potwór i Tadeus dostają pierwsze ostrzeżenia, za nieodpisywanie i nieinformowanie o opóźnieniu. Dlatego, że pierwsze, macie do wyboru, albo tracicie bonus przyznany mam za historię postaci, albo mogę wam przyznać do dowolnego waszego rzuty karę -5. Czekam na wybranie kary, i wyjaśnienie opóźnienia.


ps. Argument, że nie mieliśmy co pisać odrzucam, bo wystarczyło napisać do któregokolwiek z graczy (PW lub na gg), którzy zwiedzali pociąg, lub do mnie lub po prostu założyć, że jak wrócą, to podzielą się z wami informacjami. W końcu jesteś drużyną wspierająca się.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 21-11-2009 o 23:49.
deMaus jest offline