Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2009, 14:08   #22
Sythriel
 
Reputacja: 1 Sythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnieSythriel jest jak niezastąpione światło przewodnie
Więc mam pytanie...
Tak więc bardzo denerwuje mnie wciśnięcie magii w warhammerze w jakieś sztywne formułki, z tego powodu pytam się czy uwzględniasz czary storytellingowe?? Np: jako mag ognia postanawiam sobie ukształtować płomienie na kształt smoka. Czy przy odpowiednim opisie czynu dopuszczasz takie akcje??
W wypadku gdy odpowiedź brzmi NIE na myśl nasuwa mi się drugie pytanie.
Tradycja Ognia według królestwa magii posiada trzy ścieżki czarów, lecz nie ma żadnej typowo destrukcyjnej. Czy dopuścisz stworzenie przez gracza odrębnej ścieżki magii z zaklęć ognia ??

EDIT: Tu masz czary które chciałby wrzucić do księgi

nazwa wymagana moc

Ogień U'zhul 6
Ognista kula 12
Płomienista zasłona 14
Tarcza Aqshy 12
Gorejący miecz 14
Wrząca krew 21
Ognisty podmuch 22
Ognisty dech 25
Łańcuch Aqshy 24
Pożoga zagłady 31


Dziękuje za uwagę
 

Ostatnio edytowane przez Sythriel : 23-11-2009 o 14:26.
Sythriel jest offline