Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2009, 11:30   #17
Rahaela
 
Rahaela's Avatar
 
Reputacja: 1 Rahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputację
Pisałam już o tym wcześniej. Kampanie bitewne, powrót do bazy by wydać XP (Na staty, umiejętności lub ekwipunek), trochę czasu wolnego w bazie (pogaduchy z członkami innych komapni, plotki, nowinki, może randki) i następna kampania.

Jak pisałam będzie to trochę zmodyfikowany świat Space Marines, czyli nie trzymam się sztywno wszystkich reguł i faktów. Zakładam, że kobiety dołączyły już od jakiegoś czasu, jest ich mało, ale jednak występują już w paru zakonach. Weterani nie uważają tego za najlepszy pomysł, ale już młodszym się to podoba o wiele bardziej (zwłaszcza, że nie ma podziału w barakach, ani w specjalnych odkażających natryskach). Konsyliarze i Zbrojmistrze mieli sporo zachodu z dostosowaniem implantów i uzbrojenia, jednak było to inspirujące wyzwanie, z którego się wywiązywali. Najwięcej zastrzeżeń mieli Kapelani Śledczy (że kobiety nie są godne, że podatniejsze na pokusy i herezje, że to pół ludzie, że osłabią dziedzictwo zakonu), ale nie udało się im dowieść nic równie szokującego. Czemu zakony zaczęły werbować kobiety do służby nikt naprawdę nie wie. Czy zainspirowały to wojownicze plemiona kobiet czy siostry bitwy, może to następstwo kryzysów, niskiej demografii lub degenracji męskiego genotypu, a może wina wpływu zepsucia mrocznych bogów na władze zakonu, starożytna przepowiednia lub sam szept z ust śpiącego Imperatora Ludzkości?

Jak kaufi zaznaczył mi na pw mroczne anioły faktycznie robiły pranie mózgu u rekrutów.

Wyprany mózg u mnie nie skazuje na życie bez pamięci o poprzednim życiu. Ważniejsze wspomnienia lub te charakterystyczne zostają. Jednak nasiąknięty nową ideologią i wartościami widzisz jakie było ono egoistyczne oraz małe. Umysł może sam z siebie chcieć wyprzeć te wspomnienia jako haniebne i nie godne pamięci kosmicznego wojownika (Lub jeśli nie macie pomysłu na historie wpisujecie całkowite pranie mózgu i tyle). Zależy mi na zachowanych kilku wspomnieniach, abyście mieli swój własny charakter i osobowość.

Prawdopodobnie jesteście bezpłodni z powodu założonego Genoziarna, ale nie znaczy to, że nie interesuje was płeć przeciwna. Wpajana dyscyplina będzie robić swoje, ale w wolniejszych chwilach będzie można się nieco rozluźnić, umówić z kimś na strzelnice, obchód czy wspólny posiłek. W końcu to wiedza i znajomość swoich braci oraz sióstr decyduje o tym czy zakon działa jak jeden spójny mechanizm.

Jeśli nawet nie będę miała kobiet w graczach to i tak wprowadzę je jako NPC

Tak do końca wtorku chciałabym większość kart postaci, kto nie może to niech poda termin kiedy prześle.
 

Ostatnio edytowane przez Rahaela : 26-11-2009 o 15:44.
Rahaela jest offline