Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2009, 19:42   #28
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Nie tyle pozwolenie, co po prostu chciałem uniknąć tego wszędobylskiego wklejania sławnych twarzy do sesji. A i chcę, by wszystko było ładnie oprawione. ^ ^

Cytat:
Mam pytanie, trochę z innej beczki: jak tu jest z odzieżą, czy postacie chodzą w jakichś uniformach, jak w bunkrach, czy też garderoba jest bardziej zróżnicowana? W sensie, czy jeśli napiszę, że Irina ma na sobie bojówki, będzie to jakąś gafą?
Oczywiście, że zróżnicowana. Tutaj nie ma Krypt, w których ludzie ubierają się w te komunistyczne, dwu-kolorowe wdzianka i w najlepszym wypadku dwu-kolorowe pancerze dla policji Krypty. Większość ludzi (na tych terenach), którzy wchodzili do schronów, ubierali się pewnie w garnitur, by pokazać, że to miejsce wykupiła ważna osoba, nie szuja. A i w walizkach brali ze soba pewnie zwykłą odzież, swetry, bluzy, spodnie. Tak więc na pewno przeważa w tym świecie zwykły ubiór i jakieś postrzępione, niekompletne garnitury, ale i tak większość się targa bez przerwy, tak więc i jakieś improwizowane łachy, jak wcześniej wspomniany płaszcz z worka na ziemniaki. Mundury, pancerze policji/wojska są raczej trudno dostępne, z wiadomych względów. Większość już dawno jest ograbiona z dawnych składów czy innych komisariatów, ale niewątpliwe, że w jakichś, opanowanych przez mutanty, magazynach nadal jest całe zaplecze sprzętu.

Cytat:
Drugie pytanie: jaki w końcu ekwipunek nam, Ghosterze, przydzieliłeś? Sprawdziłam na liście graczy, karta postaci jest nieuzupełniona, nie wiem więc, czy mogę napisać w swoim poście, że Wróbel wzięła plecak, czy nie?
No plecak to raczej nieodzowny element każdego człowieka, a i zakładam, że do 2077 naprodukowali tego mnóstwo, jako teczki do pracy, plecaki podróżne czy zwykłe, szkolne tornistry, których to pewnie jest najwięcej. Karty postaci uzupełnię jeszcze, może nawet dzisiaj się za to wezmę, jednak internet mi szwankuje, nic nie obiecuję.

Cytat:
Sądzę, że MG nie będzie bił za plecak i przedmioty typu chusteczka szmaciana, bo nie wpływają bezpośrednio na "siłę" postaci oraz jej możliwości typu "podpinanie się pod komputer w celu usunięcia zabezpieczeń".
Dokładnie, i tego radzę się trzymać. W razie wątpliwości po prostu zapytajcie, ale od czasu do czasu jakiś schowany w kącie magazynek czy lek przeciwpromienny zgrabnie ukryty w kominku jest jak najbardziej dopuszczalny. To głównie ja będę wam przydzielał ekwipunek w bardziej rozwiniętych dawkach (jak ładnie zabrzmiało).

Cytat:
O ile też dobrze zrozumiałem ideologię na jakiej bazuje zdobywanie przedmiotów to w granicach rozsądku możemy zdobywać pewne podstawowe rzeczy, w końcu, nie trudno zabić kogoś w bocznej ulicy i ukraść mu bucioszki.
O, i to jak najbardziej polecam. Kiedyś rozwarzałem moje możliwości w takim świecie. Można by żyć z reklamowania prostytutek, prowadzić ludzi do alejki i zarzynać. Ciekawa opcja dla kogoś, kto nie lubi być obieżyświatem.

Za chwilkę walnę posta w sesji. Lub, wedle mego widzi-mi-się, poczekam na kolejny post.
 

Ostatnio edytowane przez Ghoster : 26-11-2009 o 19:44.
Ghoster jest offline