Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2009, 21:04   #22
vonPeterPL
 
vonPeterPL's Avatar
 
Reputacja: 1 vonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znanyvonPeterPL wkrótce będzie znany
Witam. Jestem fanem W40k więc bardzo interesuje mnie ta sesja KP postaram się przesłać do poniedziałku wieczorem.

PS. O święty Imperatorze, kobiety-SM!! Toż to największa herezja z jaką się spotkałem. Horus, jakby żył, pękłby ze śmiechu Widać "równouprawnienie" dotarło nawet do tak męskiej i aseksualnej(Wątpię żeby po takim praniu mózgu jakie przechodzą Kosmiczni Marines, któryś ma ochotę na kontakty z kobietami) grupy w Imperium Człowieka. Pomysł interesujący choć pewnie dla wielu fanatyków W40k nie do przyjęcia, nawet w stanie upojenia alkoholowego
 
__________________
"Człowiek jest niczym iskra w ciemnościach. Obyśmy wszyscy rozpromieniali ją wiecznym światłem"

"Victorus aut Mortis"
vonPeterPL jest offline