Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2009, 21:52   #14
Huang
 
Huang's Avatar
 
Reputacja: 1 Huang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skał
Alaron Elessedil - Ja też jestem maturzystą i krucho u mnie z czasem
Obawiam się, ze upek częstszy niż co 5 dni będzie niemożliwy... A prawdopodobnie zazwyczaj co tydzień.

Kaworu - Postać może władać całym narodem... Ale niech to będzie jakieś Miasto-Państwo a nie wielki kraj. Raczej podczas sesji nie będziesz mógł często korzystać z możliwości swojego miasta-państwa. Może tylko kiedy drużyna wyruszy poza Węzeł....
Postacie powinny tworzyć tzw Krąg. Drużynę. Możesz co prawda wejść do gry bez drużyny i dołączyć podczas rozgrywki, ale wolałbym żeby to już było załatwione. A taki książę jakiegoś państwa... nie wiem czy będzie się dobrze asymilował z drużyną dostosowaną do konwencji sesji w Węźle i jego okolicach.
Jeśli się upierasz, może to być Ewentualnie Państwo-Miasto położone gdzieś na peryferiach Konfederacji rzek. Ale wtedy musisz zapomnieć o wysokim poziomie innych zaszłości. (Wtedy jakiś średni artefakt i... 5-osobowa świta) No i musisz liczyć się z tym, że jeśli jesteś księciem Państewka, masz tez pewną sławę. Smocza Krew będzie wiedzieć o Twoim istnieniu i za wszelką cenę będzie chciała Cię zniszczyć. Twoje miasto też, a raczej często będziesz zmuszony zostawiać je bez obrony.
Jeśli wciąż chcesz takiego państewka, to niech będzie, ale może nadaj mu jakąś bardziej Pasującą nazwę. Jakąś Azjatycką, Indyjską albo podobną do wymienionych w rekrutce. No.. chyba, ze bardzo bardzo CI zależy...
 
__________________
"...i to również przeminie..."

Ostatnio edytowane przez Huang : 26-11-2009 o 21:54. Powód: usunięcie zbędnej informacji
Huang jest offline