Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2009, 09:55   #17
TheGuy2
 
Reputacja: 1 TheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodze
Uh, mam nadzieję, że ta sesja nie zamieni się w żart i nie wyślecie kart postaci modlących się do różowych skarpetek i wierzących, że te skarpetki stworzyły świat...

Pytania odnośnie tworzenia postaci:
Siedziba - jeśli się decydujemy na nią, to musimy jakoś jej bronić, czy coś takiego? To znaczy, że nie powinniśmy się od niej oddalać? Czy może aby przejąć naszą siedzibę, trzeba nas zabić? A może nasz kult / nasza świta broni siedziby? Jak to działa?

Rodzina - czy struktura społeczna Exalted obejmuje stosunki rodzice - dziecko? Czy takie coś nie istnieje? Pytam bo tak sobie pomyślałem... żyć jako czyjeś dziecko przez setki, tysiące lat wydaje mi się trochę dziwne.

Świta - czy często zdarzają się bohaterowie bez świty?

Cnoty - totalnie nie rozumiem cnoty "pewność". Mógłbyś opisać dokładniej, jak to rozumiesz?


Sorry, jeśli jakieś pytania wydają ci się dziwne albo oczywiste, pierwszy raz się spotkałem z tym systemem. KP powinno być zrobione do jutra, ale mam nadzieję, że mi pomożesz z detalami. Wyślę statystyki, opis charakteru i historię postaci - opowiadanie.
 

Ostatnio edytowane przez TheGuy2 : 27-11-2009 o 10:01.
TheGuy2 jest offline