Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2009, 12:47   #19
Serge
 
Serge's Avatar
 
Reputacja: 1 Serge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Ja mam nadzieję, że niektóre osoby nauczą się dostrzegać, że jakieś zdania mogą być żartem, a także nauczą się myśleć. Przykładowo pomyślą co by się stało, gdyby MG dostał taką KP, a potem - co by się stało z tą KP...
Dokładnie, Alaron, ręce mi opadły jak przeczytałem, że ktoś bierze na poważnie ten kult różowych skarpetek. Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości, to był ŻART, a postaci tworzymy całkowicie na poważnie i zgodne z kanonem systemu. Więc żadnych Klanów Latających Pierogów czy Kultów Różowych Skarpetek nie będzie, zresztą, tak jak napisałeś, wiadomo co MG zrobiłby z taką kartą .

Tak, Kaworu, zagramy razem z Ouzi, mamy nawet kilka fajnych koncepcji na stosunki damsko-męskie naszych postaci ale zobaczymy jak to wyjdzie . Poza tym fajna ekipa się zbiera, więc na pewno sesja będzie stać na najwyższym poziomie .

Pozdrawiamy!
 
__________________
Non fui, fui. Non sum, non curo.

Ostatnio edytowane przez Serge : 27-11-2009 o 12:58.
Serge jest offline