Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2009, 14:25   #20
TheGuy2
 
Reputacja: 1 TheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodze
Daliście już do zrozumienia, że jesteście grupką przyjaciół, więc Huang pewnie przyjmie cokolwiek głupiego napiszecie. Różni "zabawni" ludzie się kręcą po forum, więc zadałem pytanie aby się upewnić, czy jest to normalna sesja, czy taka dla jaj. Nie musicie się od razu oburzać się i wyrażać na głos swoje niezadowolenie z powodu nierozgarnięcia forumowiczów. Nie traktowałem tego też dosłownie, ale mówiąc o wyznawcach "różowych skarpetek" pomyślałem o przygłupiej kp, niezbyt klimatycznej, jednak robionej zgodnie z mechaniką, przykryta mniej lub bardziej spójną, równie głupią historyjką.
 

Ostatnio edytowane przez TheGuy2 : 27-11-2009 o 14:39.
TheGuy2 jest offline