Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2009, 18:33   #11
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
w niedzielę piszę posta z Toffisem. W poniedziałek dam posta dla tych, którzy preferują "standardowy" sposób odpisywania.

EDIT

Post z Toffis został napisany i wrzucony na forum.

Przemyślałem sprawę odnośnie sposobu odpisywania i niestety podjąłem trochę radykalną decyzję. W rekrutacji pisałem, że będziemy pisać przez google docs i tego od graczy zamierzam wymagać - tradycyjne odpisywanie nie wchodzi w grę z kilku powodów. Po pierwsze gracz będzie znacznie do tyłu z wątkiem fabularnym w stosunku do reszty. Dość prawdopodobne, że dojdzie do sytuacji kiedy dana osoba siedzi w jakiejś lokacji a reszta odwiedziła już 3 następne. Poza tym taka forma prowadzenia nie pasuje mi jakbym na to nie patrzył. Dlatego prosta piłka: albo pasuje taki sposób gry, albo ładnie i kulturalnie się żegnamy w zgodzie.

To co powyższe kieruję do bushido głównie i prosiłbym o ustosunkowanie się jak najszybciej do tego.

TheGuy2 zaś proszę o odezwanie się na pw, lub gg: 9497965 w celu ustalenia paru faktów. Proszę również się zastanowić czy forma odpisywania jakiej wymagam będzie Tobie odpowiadać.

Toffis i Highlander się dostosowali i z tego co wiem są zadowoleni więc jak widać można.
 

Ostatnio edytowane przez Famir : 30-11-2009 o 01:21.
Famir jest offline