Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2009, 13:50   #18
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Odnośnie ekwipunku - tak jak napisałem na samym początku jeżeli w danym punkcie nie pisze co innego to każdy dostaje 1 sztukę z tej pozycji listy (tak więc pierścionków, wspomagaczy, plecaków, granatów starczy dla wszystkich).

@Kerm

Tak, tabletki to ten psikus. Jak otwierałem rekrutację zapomniałem wspomnieć, że mam dość specyficzne poczucie humoru (choć z drugiej strony nie jest znowu aż tak specyficzne jak na MG).

Co do zbroi - nie dostaliście żadnych pancerzy ale myślę, że będziecie mieli co najmniej kilka okazji by zaopatrzyć się w jakiś podczas przygody.

@Hellian

Obrazki dałem po to, żeby pokazać wam jak ta broń wygląda. Odnośnie ilości przedmiotów sugerujcie się tekstem.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline