Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2009, 21:37   #149
Asmox
 
Reputacja: 1 Asmox nie jest za bardzo znany
Post Jak rozpocząć od zera?

Na początek chciałbym się przywitać ze wszystkimi na forum. Jestem nowy zarówno na tym forum, jak i w świecie RPG. Mówię poważnie. Nie chodzi mi o te głupie śmieci w stylu MMORPG, gdzie jedyne zadanie to ślęczenie przed ekranem w celu wbicia wyższego poziomu i ulepszeniu umiejętności. Chciałbym zagrać w prawdziwe RPG.
Niestety, nigdy wcześniej się nie spotkałem z takim typem gier i nie wiem od czego zacząć, a właściwie wiem, ale nie do końca . Nie jestem dobry z polskiego ani w wymyślaniu nazw, a może jestem tylko sam o tym nie wiem. Tak więc rolę MG, sobie odpuszczę na razie. Chciałbym zagrać bohaterem. Tryb gry chciałbym takie średniowieczne fantasy z zamkami i smokami (nie wiem czy lepsze D&D czy Fantasy).
Przeszukałem forum pod względem poradników/tematów dla początkujących, ale nic nie znalazłem. Bardzo chciałbym dołączyć do jakiejś gry (sesji?), ale nie wiem jak się zgłosić (czytałem, że trzeba wysłać kartę bohatera, ale jak ją napisać), ani tym bardziej jak kierować bohaterem (teoretycznie mógłbym posłać bohatera w innym kierunku niż trzeba ale chyba nie o to chodzi).
Podsumowując, czy mógłbym mi ktoś wytłumaczyć co i jak? Byłbym bardzo wdzięczny.


Jak rozpocząć od zera?
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 17-03-2011 o 15:04.
Asmox jest offline