Wątek: Dziwna sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 14:44   #6
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Jak chcesz, to mogę Ci z tym trochę pomóc, bo sama prowadziłam takie 'sesje' na dwóch forach. Jedna się nazywała "Kryształowa Grota", druga "Zamczysko". Zostało to zaklasyfikowane jako temat przyklejony o dźwięcznej nazwie "Samouczek RPG" (a potem zostało osobnym działem) i polegało to na tym, że każdy z użytkowników forum miał jakiś swój wizerunek, który po prostu prezentował i odgrywał. Ja byłam opiekunką tego wszystkiego i inicjowałam niektóre zdarzenia, czy powstawanie nowych lokacji (jak "Ogrody", "Karczma" czy "Sala Pojedynków"). To ostatnie było o tyle ciekawe, że gdy jacyś użytkownicy zaczynali się kłócić, 'wysyłało' się ich na pojedynek. Oboje opisywali swoje ataki i zostawiali akcję niedokończoną, a potem ktoś obiektywny wcielał się na chwilę w rolę MG, żeby rozstrzygnąć spór i wybrać zwycięzcę.

Mogę Ci podrzucić linki, żebyś zobaczył, jak ja to zrobiłam. Możliwe, że niektóre nazwy przekręciłam, bo już naprawdę dawno tam nie zaglądałam... Z 2 lata albo i lepiej


Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Ouzi
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline