Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 16:23   #10
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Ot pojawił się mój post. Przedstawiam w nim stanowisko Samuela i co ważne stwarzam zasady prowadzenia procesu. Zgodnie z Twoim opisem Geduin będzie to chyba "Cud Pomniejszego Stworzenia" Mam nadzieję, że wszystko zostanie ustanowione zgodnie z moim tj. Samuela zamysłem.
Chciałbym, aby porządek (który zaraz opiszę) obowiązywał wszystkich obecnych w sali. Każda próba złamania porządku lub zachowania niezgodnego z nim, będę traktował jako atak na moją domenę. I chcę, żeby każdy obecny miał tego świadomość. W razie złamania obowiązujących zasad, będę reagował bardzo gwałtownie (ale to jak opiszę, gdy się to stanie).
A oto zasady i przepisy dotyczące sądu nad Zemstą.
1. Jedynym sędzią ustalam Pana Entropii. To on po wysłuchaniu argumentów stron, świadków i zapoznaniu się z dowodami wyda wyrok zgodny z prawem.
2. Oskarżycielem jest Pani Winy. Jest ona zobowiązana do przedstawienia świadków lub ich szczegółowych relacji oraz innych dowodów świadczących o winie oskrażonej. Może także przedstawić (zgodnie z jej życzeniem) interpretację tych relacji.
3. Obrońcą jest Książe Porządku. Zobowiązuje się on do reprezentowania oskarżonej przed sądem oraz w razie konieczności argumentowania w obronie oskarżonej. (Pytania do świadków, interpretacja ich relacji itp.)
4. Oskarżona ma prawo do obrony tj. wypowiedzi przed sądem objaśniających jej zachowanie i wyjaśniających motywy oraz także do kontragrumencji w swojej obronie. (Pytania do świadków, interpretacja ich relacji itp.)
5. Każdy obecny Wyniesiony ma prawo do wyrażenia publicznie swojego zdania na temat oskarżonej, zarówno w jej obronie jak i potwierdzeniu oskarżeń oraz przedstawiania dowodów lub realacji świadków. Z tym jednak zastrzeżeniem, że może to zrobić tylko po uprzednim skonsultpwaniu się z Panem Porządku (w przypadku dowodów niewinności) lub Panią Winy (w przypadku dowodów winy).

To chyba wszystko, tak ogólnie oczywiście. W razie konieczności jestem gotów uszczegółowić zasady.

P.S. Witaj Rhaino w grze. Życzę weny i wspólnej dobrej zabawy.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline