Wątek: Dziwna sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 16:45   #9
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
To ja mam takie pytanie odnośnie Twojego przykładu. A co z charakterem owej księżniczki? Przecież to każdy będzie pisał inaczej. W poście jednej osoby będzie to rozhisteryzowana panienka, a zaraz następny gracz wpadnie na inną koncepcję i opisze ją jako silną, twardą pannicę, która własnymi zębami postanowi się wydostać z trzewi smoka

Musiałbyś zebrać naprawdę solidną ekipę, żeby każdy to trzymał w jakiejś logicznej całości.

No chyba że coś źle zrozumiałam? Jeśli tak to wybacz... Myślenie nie jest mocną stroną blondynek...
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline