Wątek: Dziwna sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 20:03   #12
refi
 
Reputacja: 1 refi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłośćrefi ma wspaniałą przyszłość
Pomysł ciekawy, ja myślałem o podobnym wyjściu:
System FATE, ja coś opisuję, wchodzi następny gracz, i jeśli chce wejść w rolę MG, to mówi, że daje Punkt Losu i ma dla siebie trochę wolnego tekstu.

Twój pomysł nie jest zły, jednak przydałoby się kilku Mistrzów, którzy to wszystko podtrzymają jakoś-tak.
Weź coś takiego: gdy ktoś wprowadza nową postać, musi ją opisać trochę dokładniej, wraz z budową, zwinnością, sprytem, intelektem, oj sporo tego. Najlepiej przymiotnikowo.
Po opisaniu postaci następny by prowadził postać zgodnie z opisem, albo(to częściej) wziąłby drugą i rozpisał. W końcu mimowolnie miałbyś mnóstwo bohaterów(stawiam że po 2 miesiącach będzie ich w nadmiarze)! Oczywiście opisy powinny być zapisane w .txt i załączone do pierwszego posta. Wtedy: do wyboru, do charakteru! Mam nadzieję, że rozumiecie
 
__________________
Prosze bardzo, Penny, i tak nie potrzebuję linka
refi jest offline