Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 20:09   #75
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Posta właśnie piszę. Dzisiaj mój komp wrócił z naprawy, w zasadzie na nim jest 90% materiałów dotyczących RR, więc był do posta raczej potrzebny. Na LI, jak można było zauważyć, ostatnio nie było mnie w ogóle z tego też powodu, wskakiwałem tylko czasem na chwilę.

A co do tempa - za jakąś godzinę wpadnie post, od tej kolejki - jak zapowiadałem - przyspieszamy. I ja, i wy. Ale o tym później (w sensie, doedytuje wszystko w swoim czasie).

Pozdr

Edit:

Jest i post.

Rzecz pierwsza - jak już zapowiadałem, przechodzimy na tryb "kolejkowy" - żeby zmobilizować i graczy, i MG do regularnego odpowiadania i utrzymać jakieś tempo gry. Jak to będzie wyglądać? Bardzo prosto. :P

Od mojego posta macie 10 dni na odpisanie - kto się nie wyrobi i nie wytłumaczy (i z góry mówię - "Nie miałem weny" czy "Akurat byłem na piwku wczoraj :P" mi nie pasują, bo można było się za to zabrać wcześniej) - żółta kartka. Drugi raz - kartka czerwona, czyli postać zapewne skończy w średnio ciekawych okolicznościach.

Po waszych 10, dla siebie rezerwuję 4 dni. Dlaczegóż tyle? Cóż, chyba każdy z was wie, że napisanie posta, w którym odpowie się co dalej w pięciu różnych wątkach jest dużo bardziej czasochłonne niż stworzenie takiego, w którym opowiemy o jednym. :P

Tym prostym sposobem mój post będzie co dwa tygodnie - to już chyba całkiem przyzwoite tempo. Może później zmienimy jeszcze sposób gry - się zobaczy.

Rzecz druga - tym razem K.D. ma wolną kolejkę. No chyba, że opiszesz swoją podróż - co byłoby bardzo fajną rzeczą.

Rzecz trzecia - Merill, Kits i Angrod, napiszcie najlepiej wspólnego posta - akurat będzie okazja, żeby przedyskutować pozdobywane informacje. Do tego Angroda zapraszam na gadu, sam też się podobijam.

I to chyba tyle.

Na wasze posty czekam do 12 grudnia.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.

Ostatnio edytowane przez Kutak : 02-12-2009 o 20:56.
Kutak jest offline