Wątek: Dziwna sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 20:52   #14
Morfidiusz
 
Morfidiusz's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwu
Dzięki Milly bardzo pomocne.
Sesje-opowiadanie i komentarze właśnie w taki sposób widzę.
tylko ciągle ta rekrutacja zaprząta moje myśli, gdyż nie chcę ograniczać się do kilku graczy, chcę dać pole do popisu wszystkim chętnym, którzy będą czuć się na siłach napisania dobrego posta. A cała zabawa polegać będzie na tym, iz nie będzie ściśle określonego świata. Może dochodzić do przeskoków między światami autorskimi, realnością historyczną z dowolnych epok, czy chociażby dowolnymi systemami fantasy.

Spróbuję tak: zacznę rekrutację i otworzą sesję otwartą, gdzie każdy może wziąść udział - podobnie jak u Ciebie " forumowa Owieczko" - sesja i komentarze analogicznie.

Dziękuję za pomoc. Materiały bardzo pomocne. Na pewno skorzystam przy pisaniu rekrutacji.

EDIT: Dziękuję za wiarę we wspólny sukces Pani Nimue.
Oraz za Twoje uwagi refi. Bohater będzie jeden, ale... zapraszam wkrótce do rekrutki

Pozdrawiam

Morf
 
__________________
"Nasza jest ziemia uwiązana milczeniem; nasz jest czas, gdy prawda pozostaje niewypowiedziana."

Ostatnio edytowane przez Morfidiusz : 02-12-2009 o 20:56.
Morfidiusz jest offline