Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2009, 00:17   #11
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Jeśli przez 10 dni nikt nic nie napisze, ani nie zadeklaruje chęci napisania, myślę, że zamknięcie tematu (sesji znaczy się) byłoby najlepszym wyjściem Wiadomo, iż wszystko po pewnym czasie się nudzi, pomysły wypalają i takie tam. Trochę się boję momentu, w którym opowieść będzie za bardzo pokręcona lub zboczy na jakiś dziwny tor i ludzie się zniechęcą. Oby nie nastąpiło to zbyt szybko, a najlepiej w ogóle

Morf, czekam, aż wrzucisz początek do sesji. W ciągu max. 2 dni Nasz post powinien się pojawić Mógłby być od razu, ale jutro szykuje mi się niezły {ciach!} w pracy

Do napisania

Nie wiem co chciałaś przekazać, ale przypominam na zaś - na LI nie używamy przekleństw, nawet tych wykropkowanych.

~Penny


Nie byłam pewna, czy zapiernicz jest przekleństwem, ale wolałam wykropkować Dziękuję za zwrócenie uwagi, będę się pilnować z moimi dziwnymi słowami
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).

Ostatnio edytowane przez Ouzaru : 06-12-2009 o 15:57.
Ouzaru jest offline