Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2009, 16:41   #23
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Cool

Naprawdę bardzo dobra karta, majk Krótko, treściwie, na temat, postać nie jest przesadzona, choć trochę dużo ma tych zainteresowań i umiejętności Zaraz na Twoje PW pójdzie mechaniczna część do wypełnienia, razem z instrukcją obsługi. Potem prosiłabym, abyś się wpisał - tak jak pozostali - z krótkim przedstawieniem swojego bohatera.

Pewnie niektórzy zastanawiają się, po co to wszystko? Otóż... Nie mam zamiaru nikogo na siłę ze sobą poznawać na sesji i tworzyć z Was drużyny. Każdy wie, kto kim gra i w jaki sposób może się z tą postacią porozumieć. Detektyw zadzwoni do fixera, ten skontaktuje się w jego imieniu z netrunnerem... Jak ktoś oberwie, mamy technika medycznego. Kiedy są kłopoty - postać Płomyka może się okazać bardzo pomocna, zależnie od wielkości ... kupy, w którą się wdepnie
Chcę, żeby to przypominało starego CP i sesje na żywo, gdzie każdy ma jakieś swoje kontakty i myśli za siebie, a MG jedynie to nadzoruje oraz popycha fabułę do przodu.

Pozdrawiam i czekam na ostatnie karty,
Ouzi
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline