Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2009, 22:28   #12
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Pierwszy, nie najlepszy, post już jest. Przepraszam za jego jakość, ale od czwartku choruję - sądziłem, że trzy dni w łóżku wystarczą, ale niestety...

Mimo to nie chciałem byście czekali, ponieważ nie ma nic gorszego dla sesji niż odwlekanie rozpoczęcia gry.

Wszystkie pytania/pomysły/uwagi/zażalenia proszę kierować do mnie - pewnie jutro będę siedzieć cały dzień na gg (jest w moim profilu), bo zanosi się na kolejny dzień w łóżku...

Zapewne także jutro wrzucę mapkę miasteczka i jego nieco dokładniejszy opis, choć wiele zależy od tego jak będę się czuć.

I to chyba tyle.

PS: Przekonaliście mnie w komentarzach, że wasze postacie budzą - przynajmniej w niektórych - niechęć
PSS: Makuleke - nie martw się, ja też nie jestem ekspertem od Japonii XVI wiecznej. Ale zamierzam się pilnować i mam nadzieję, że większych głupstw nie znajdziecie


------------------

Lista postaci przyklejona. Sprawdzicie czy nie pomyliłem imion waszych postaci. Co do karty postaci, to tak, proszę ją uzupełnić w panelu. Jeżeli możecie to wrzucie też wasze avatary (maksymalna szerokość 150 piskeli, jeżeli nie potraficie zmienić ich wielkości to jutro się tym zajmę).
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 06-12-2009 o 22:32.
woltron jest offline