Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2009, 23:09   #26
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Rekrutację uważam za zakończoną, zebrałam odpowiednią ilość Graczy i - uważam, że - naprawdę bardzo fajnych bohaterów, którzy idealnie się wpasowali w konwencję mojego miasta. Jutro powinnam otworzyć wątek z komentarzami, gdzie poinformuję wszystkich, kto kogo zna, jakie ma koneksje, co wie na temat niektórych spraw i czego powinien się wystrzegać. W ciągu dwóch dni pojawi się również pierwszy post do sesji, a "szczęśliwcami", którzy będą mieć okazję zmierzyć się z dyktaturą Ann i mrocznymi zakamarkami Old Chicago są...

<werble>

majk - Mike „Wolter” Voltaire - tutaj prosiłabym Gracza o sprecyzowanie profesji :P
Serge - Travis Grady - detektyw (ex-gliniarz)
Zaak - Lance Vicious - biznesmen
Płomyk - "Golem" - solo
merill - John „Gunman” McClane - solo
Aschaar - Hash - netrunner
Czeźwy - Robert Holmes III - fixer
Boro - Tony "Stitch" Sixta - technik medyczny

Kolejność całkowicie przypadkowa, pisałam tak, jak pamiętałam (czasami pomagając sobie wiadomościami na PW ). Jeśli o kimś zapomniałam, a mogło się tak zdarzyć, bo godzina późna - proszę o kontakt via PW. Prosiłabym również moderację o zostawienie tematu otwartego jeszcze przez jakiś tydzień, gdyż są tu zawarte ważne informacje odnośnie postaci Graczy.

Od razu zaznaczam - nie wszyscy zaczną od razu i nie wszyscy będą grać w tym samym momencie. Każdy z Graczy jest częścią układanki, całości siatki kontaktów. Dlatego ważne jest, byście jutro przejrzeli wątek z komentarzami i sprawdzili, z kim się znacie i co wiecie na temat danej postaci lub NPCa. Chcę, by sesja wyglądała naturalnie i opierała się na znajomościach, jak to w CyberPunku zawsze było. Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony tym, iż dostanie jakąś drugoplanową "rolę" do odegrania, ale wierzcie mi, że nic w tej sesji nie będzie przypadkowe Postaram się dostarczyć wszystkim coś do załatwienia, wyjaśnienia, rozwiązania i zastrzelenia

Po resztę informacji zapraszam do komentarzy, które pojawią się jutro. Postaram się wrzucić wątek jak najwcześniej, byśmy mogli zacząć "rosyjską ruletkę"


Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej nocy, moje kochane Pionki Old Chicago
Ouzi
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline