Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2009, 00:23   #81
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
No to teraz ja!

Kurcze, powiem Wam wszystkim coś szczerze To był mój drugi tego typu Zlot (choć tym razem uczestników w pewnym momencie było aż dwa razy więcej albo i lepiej :P) i jest naprawdę wybitnie Parafrazując pewnego Osła "Ja chcę jeszcze raz!"

Co do samego zjazdu to muszę powiedzieć, że dawno nie jadłem tak smacznej pizzy jak w Zebrze Choć ta mała w Picolo też była niezła :P No oczywiście kurczak w kokosie też był super...zaczyna wychodzić, że ja tam tylko jadłem, więc dodam że też pijałem jakieś Ouzu czy czasem stawałem przy Żubrze :P

A teraz biorąc przykład z weteranów Zlotu:

Redzia - Nasza mała Witaminka Dzięki za wożenie bagaży oraz za to, że nasze drugie spotkanie było tym razem dłuższe Twój Larp bardzo mi się podobał tym bardziej, że nic innego nie zagraliśmy a może przede wszystkim dlatego, że to był mój pierwszy raz!

Lhian - No my mamy do pogadania jeszcze tak sobie myślę :P Może w końcu też uda się nam sesja w realu co? :P Czekam na MP3 od Ciebie

Latilen - Naprawdę cieszę się z poznania Ciebie Melduje się na rozkazy Twój osobisty stróż Co by nie mówić, występ pana z łyżkami był boski :P A wysypki nie dostałaś żadnej? Mam nadzieję, że nie I jeszcze coś: Lubię Cię

Nonickname - To jak postrzegałem Cię na forum zmieniło się o jakieś 110 stopni po poznaniu Twej osoby na żywo :P

Kabasz - No kurczę fajnie znowu było zobaczyć Twą gębę i pogadać na żywo Myślę, że akcja zbierania graczek nawet nieźle nam poszła co? No i oczywiście nie mogłeś uniknąć kilkusekundowego zaśnięcia, co?

Ruda - Kurczę dziewczyno Ty to dopiero mnie zaskoczyłaś Nie tym, że masz silną osobowość, bo to wiedziałem. Nie tym że jesteś dobrą organizatorką bo o tym gdzieś czytałem (szacun za noclegi :P) ale tym, że jesteś młodsza ode mnie! I nie dość że poczułem się stary to jeszcze taaaaaaaki mały przy Tobie :P A i coś jeszcze...nie jesteś aż tak zła jak Cię na LI malują Dzięki za miłe pogawędki

Ave - Co ja tu mogę powiedzieć. a właściwie napisać W końcu udało Ci się mnie wyciągnąć i masz za to u mnie duże piwo Ja się bawiłem świetnie, zwłaszcza w trakcie rozmów przy prysznicu (ten koleś nieznajomy lekko był zszokowany tym gdzie słuchaliśmy Ascha :P), nocnego słuchania "Paramonova" z komórki w miejscu, gdzie nawet król łazi pieszo, czy choćby za naszą nocną rozmowę (gdzieś po 4.00 było jak zasypialiśmy nie? :P)

Howgh - Ha! Fajnie, że udało Ci się przyjechać Bez Twoich hasełek byłoby na pewno inaczej Muszę podziękować zwłaszcza za zupkę chińską, którą z apetytem zjadłem na kolacje w forcie No i czekam aż wrzucisz tu pana od Łyżek, oraz kilka innych filmików, które prześlę Ci jutro

Asch - Ogólnie powiem tak...gdzie jest moja szczęka? Kurcze koleś czy jest coś na czym Ty się nie znasz, czego nie potrafisz? Ja przy Tobie po prostu nie raz wymiękałem Na przykład jak rozłożyłeś moją sesję na czynniki pierwsze :P No ogólnie nie ma bata, trzeba się jeszcze spotkać na jakimś zlocie czy przy piwku albo na sesji

Rafał - my nie mieliśmy okazji długo porozmawiać, ale widać spory potencjał do wykorzystania Cię...to znaczy Twych zdolności na forum Jakby co to zapraszam do mojej i Kabasza rekrutacji :P Bardzo pozytywne odczucia mam do Twej osoby, więc mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz

Krzysztof - Co mogę powiedzieć Myślę, że mimo iż cichy i lekko z boku stojący to bawił się dobrze a to chyba najważniejsze Wydaje się że jest spoko gościem

Trzymajcie się wszyscy i do następnego razu Oby jak najszybciej
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."

Ostatnio edytowane przez Thanthien Deadwhite : 07-12-2009 o 08:17.
Thanthien Deadwhite jest offline