Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2009, 11:11   #82
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Ja wnoszę protest ! Nie wiem czy ktoś rzucił na mnie klątwę w celu przeżycia dziwacznej podróży powrotnej ,ale Takich rzeczy, które mnie spotkały nie życzy się nawet najgorszemu wrogowi !

Wracając jednak do przyjemniejszych kwestii – zlot ... Witaminko, mrocznyszewcu oraz inni zainteresowani 27,30 a i tak usłyszałem w domu stwierdzenie, że coś mało ich przywiozłem.

Chwila zanim coś więcej na temat zlotu zacznę pisać, trzeba John5 wstawić – reputkę.

Redka dzięki za Larpa, na którym przyszło mi wybierać pomiędzy szczęściem kumpla z ławki – a własnymi animozjami. Szkoda tylko, że według rudej, ich wspólne igraszki, miały rozpocząć się jak i zakończyć, bodajże na zrobieniu z NNN osobistego tragarza jej tornistra.

Rafał masz u mnie piwo za podwiezienie

Rudzielcu ty mój kochany (Krzysztof chyba nie będzie miał mi za złe odrobinę prywaty .) nareszcie zobaczyłem na własne oczy pierwszą graczkę, której ukatrupiłem postać . Dzięki za zorganizowanie tego zlotu i mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze nie raz Czy to w sesji czy na kolejnej zbieraninie ogólnopolskiej

Latilen Jedna z bardziej pozytywnych osób, jakie w tym roku poznałem. I nigdy absolutnie nigdy nie wyrzucę z pamięci stroju Eskimosa z sterczącymi uszami + agrafka Przyjemnie się rozmawiało, choć czuję pod tym względem pewien niedosyt

I nie to żebym był upierdliwy, ale napisałaś już tą kartę ?

Z grupą Bydgoską publicznie wymieniać myśli nie zamierzam, gdyż dokładnie znają moje odczucia w stosunku do nich . Tak TD strzelam focha, za nagminne wypominanie mi zwykłej ludzkiej umiejętności regeneracji w warunkach wszelakich (Za to za doładowanie teiną, niech cię Bóg w czym chcesz wynagrodzi ) A co do twego pytania to: .
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline