Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2009, 12:48   #83
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Talking

Pisanie notatek o Zlotach należy zaczynać późno, bo...

TERAZ BĘDZIE: CTRL+C CTRL+V

... 480 linii później.



Drzwi mieszkania otworzyłem 20 minut temu!!!! quatro expresso i zimny prysznic... tyle o mnie. Teraz o reszcie...

Najważniejsze: Strasznie się cieszę, że udało się spotkać i porobić to i owo... Koniecznie musimy to powtórzyć... w Kadrze wszyscy się zmieściliśmy. No nie?


Redka - Dzięki. LARP był świetny. Zwłaszcza, że dla niektórych to był "pierwszy raz". Dzięki też za współorganizację spotkania.

Ruda - czasami po "prostu być" jest najtrudniej... jednak ja zawsze jestem. Znów złapałaś +1 do skilla: organizacja zlotów.

Lhian - czysto akademicko nie zgadzam się z Twoją teorią, ale kolejne kilka Lechów mogłoby mnie zmiękczyć! Chyba, może, jednak... nie. Ale Lechy chętnie wypiję... TO KIEDY?

Latilen - mieliśmy pogadać i co? I nawet bodygarda złapałaś, a nie pogadaliśmy za dużo. Trzeba to nadrobić... Kocham te uszy!!!!

Mal - wpadł, zaanonsował się, wypił piwo, zamienił dwa zdanie, wypadł... Wszystkiego Najlepszego we... wszystkim!

NNNM - Czemu tak szybko "znalazłeś" klucz??? Zaczynało być zabawnie...

Czeski - pogadaliśmy za mało. Dawno nikt nie miał 19, kiedy ja mam 18!!! Czuję się od razu taki... jeszcze młodszy niż zwykle... jak tak dalej pójdzie to zacznę pokazywać dowód przy zakupie zupki chmielowej...

Kabasz - Ty PIERNIKU. Masz u mnie nową ksywę. Kropka.

TD - Twoja szczęka... a co JA mam z nią wspólnego?? Dla Twojej informacji - Tak, nie znam się na mechanice samochodowej, nie potrafię grać na gitarze - przykładowo. <hihihi>

Szewcu - Kolejny skaptowany (yes, yes, yes). Kurka, niektórzy to stoją w jakiś lepszych kolejkach... Ale kapitalnie, że tak się układa jak się układa...

Ave - uważąj czego sobie życzysz... bo a nóż się spełni...

Howgh - jeden ciekawy temat mamy niedokończony, ale może w styczniu?

Ave + Howgh - nóż pod żebra wsadził strażnik z którym rozmawialiście, ale to nie on zabił (to kto? i jak?)...

I Jedyny Którego Z Nicka Wymienić Nie Potrafię - chyba wszystko zostało powiedziane. A jak następnym razem będziesz mi chciał dać w zęby to się nie krępuj... (kocham LARPy...)



Panie i Panowie, do następnego razu...
 
Aschaar jest offline