Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2009, 15:47   #86
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Po pierwsze, dlaczego Wy wszyscy tak daleko mieszkacie?

WIELKIE DZIĘKI za ciepłe przyjęcie, rozmowy przy piwie czy soku na tematy rozległe i przyległe do moich zainteresowań ;p, LARP'a itd. bo było, jak to ujął kolega Howgha, (ciach)<hahaha> w końcu poczułam się jak normalny element społeczeństwa ;]
To z pewnością przez moją czapeczkę

Ashu - Wiem, że mieliśmy pogadać ;p ale to niby moja wina, że Ty siedziałeś po drugiej stronie stołu? Obowiązkowo to trzeba będzie nadrobić Zwłaszcza, że jestem ci winna za miejsce siedzące w pociągu - podziel się Twoim zmysłem obserwacji

Ruda - Wielki szacun za zorganizowanie wszystkiego i umiejętność "dwuręczna gra w remika" ;]

Krzysztof - Nie błąd, jednak ktoś mieszka gdzieś bliżej ;] Miło było cię poznać, choć to trochę trudne boś taki cichy

Redko - Witaminka XD Ach, nie ma jak dowcipy językowe, nie? Ale następnym razem nie dam się wrobić w Praktykantkę ;p

MrocznySzewc - Ha ha! LI jest jak macki cthulhu, wciąga To ku przestrodze ;p

Lhiano - no kobieto, Ty to masz dar obserwacji, marnujesz się po tej resocjalizacji ;p

Nocniku - Oj już mi tak nie kadź, bo się zamknę w sobie ;p A stronę już zwiedziłam, ha! ;]

Kabasz - a przynajmniej pierniki dobre? ;p Ja naprawdę nie wiem, jakie zaklęcie na nie rzuciłeś, że ci ich w nocy nie zwinęliśmy ;p Chociaż z drugiej strony, zemściło się, oj zemściło, he he ;p

TD - A ja nadal nie wiem jak się wymawia twój nick z forum ;p Wysypki, dzięki ci cthulhu, nie mam, Przyboczny Nosicielu Toreb ;]

Howgh- Powierzę ci sekret, to ta czapka ma taką moc ;p Wiesz, jakbym miała więcej rąk to bym wszystkich wzięła pod ramię Ma ktoś jakieś na zbyciu? Hm, zajrzę na allegro. A i musimy porozmawiać o anime, bo poczułam się nie na czasie. Ba! Z tyłu za murzynami D
PS. Wybaczam ci tego "kolegę" ;p

Ave - miły, młody człowieku, fajnie, że się w końcu spotkaliśmy i pogawędziliśmy choć trochę ;]

Dobra, następny punkt na mapie do zwiedzenia: Bydgoszcz ;D Lhiano, ty coś o jakiejś imprezie mówiłaś? Może jakaś mała powtóreczka ^^?

ŚCISKA ESKIMOSKA W KURTCE Z KOCA I CZAPCE W USZAMI!

PS. Koniecznie wrzućcie ten filmik z tym łyżkarzem, do tej pory się z tego śmieję
PS2. Zdjęcie z osiołkiem ;D wrzucę jak dorwę w bałaganie mojego pokoju kabel USB

EDIT:Przypominam o regulaminie. Mimo świetnej zabawy nadal należy się wyrażać.

- merill -
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez merill : 20-12-2009 o 00:30. Powód: ;p
Latilen jest offline