WÄ…tek: [Komentarze] Armada
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2009, 20:22   #140
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Miałem zamiar protestować, bo bądź co bądź przerywasz sesję dość znienacka, ale po poście Lindstroma w zasadzie nie ma o czym mówić.
Szkoda, że to koniec. Tym większa, że każdy musi się pożegnać ze sporą grupą postaci, a nie tylko jedną. I dla mnie robiło się coraz ciekawiej. Na początku żałowałem trochę, że nie mogę sobie stworzyć lotniskowca, ale później polubiłem tę ekipę, którą dostałem.
Ale cóż. Dziękuję wszystkim za wspólną grę i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy w jakiejś sesji. Tak więc nie żegnam, tylko mówię "Na razie" i życzę powodzenia.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline