Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2009, 09:31   #15
TheGuy2
 
Reputacja: 1 TheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodzeTheGuy2 jest na bardzo dobrej drodze
Cześć, zainteresowałem się sesją, ponieważ zauważyłem rekrutację dodatkową. To, co ci wysłałem było w moich oczach jedynie konceptem postaci, reszty nie zdążyłem naskrobać... Jak zobaczyłem wpis, że rekrutacja zakończona i przeniesiona do archiwum, to - skoro nie dostałem żadnej odpowiedzi ani na PW, ani na maila, było dla mnie równoznaczne z tym, że się nie dostałem.
Dodatkowo, odpowiadanie przez google doc wyobrażałem sobie inaczej. To znaczy myślałem, że to gracz będzie pisał całego swojego posta (w swoim google doc), potem udostępnia to MG, a on nanosi ewentualne komentarze, co należy zmienić przed wrzuceniem posta... Takie "pisanie dynamiczne", zbliżone do rozgrywki na żywo albo przez irca mi nie pasuje.
Sorry za zamieszanie, z powodu braku ogłoszenia "zwycięzców" w rekrutce i braku odzewu na PW czy mail, nawet nie wiedziałem, że ktoś na mnie czeka. Nawet bushido do mnie nie napisał - gdyby napisał, pewnie bym się skapnął, że się dostałem...
 

Ostatnio edytowane przez TheGuy2 : 08-12-2009 o 09:40.
TheGuy2 jest offline