Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2009, 15:57   #124
Duch
 
Duch's Avatar
 
Reputacja: 1 Duch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znanyDuch wkrótce będzie znany
Joppcio ja nie bardzo rozumiem. O co chodzi z tym, że jak sobie piszemy w sesji to źle wygląda? To my piszemy po to żeby sesja dobrze wyglądała czy żeby się dobrze bawić, bo jak będę chciał żeby coś dobrze wyglądało, to namaluje obraz, a i tak nie jestem pewien co do efektu.

Jak cię tam nie ma to nie czytaj po prostu. Ja sam z gg raczej korzystam z potrzeby bo nie trawie komunikatorów. Wolę pisać krótkie posty i reagować na działania niż opisać cztery dni tak, żeby nikt już nic nie mógł zrobić. Poza tym tak jak napisał Radagast jest nas tam trójka.
Nie bardzo rozumiem też z tym, że jest tyle rzeczy do zrobienia zamiast się nudzić, znaczy co, mam świat ratować, pracować społecznie czy coś innego? To, że niektórzy mają milion zajęć nie znaczy, że inni nie mogą się ponudzić. Taki luksus niektórych.

DeMaus, rozumiem, że wszystko ogarnąłeś w swoim poście więc nic więcej nie musisz pisać. Tutaj jak najbardziej jest si i nie powinno być żadnych pretensji.
 
__________________
Dziewięć kroków przed siebie obrót i strzał nie najlepszy moment na błąd matematyczny.

Ostatnio edytowane przez Duch : 10-12-2009 o 16:00.
Duch jest offline