Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2009, 22:04   #28
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
...Inni są w ogóle innymi miejscu w galaktyce i w czasie bliżej nieokreślonym... Mój post już jest mam nadzieję, że posty reszty graczy też się pojawią w najbliższym czasie
Ale ponieważ dzielą ich setki lat świetlnych jest to mało ważne (czyt. odrobić można w trakcie podróżny z planetę na planetę).

Kolejkę przedłużam o 24h (tj. do jutra), z powodu braku czasu jednego z graczy

EDIT:

Cieszę się, że znowu wszyscy są w grze. Jutro wrzucę kolejnego posta

EDIT2:

Myślę, że teraz to Wy się ucieszycie, gdy stwierdzę, że sesja po przejściowych trudnościach spowodowanymi przede wszystkim moją częstą nieobecnością, wraca teraz na właściwe tory. Również mieliśmy ostatnio kolejkę, w której odpowiedzieli wszyscy gracze, a to się jakiś czas już nie zdarzało. Także wracamy do gry, można powiedzieć I tradycyjnie siedem dni na odpisanie (czyli z uwagi na godzinę zamieszczenia postu do końca przyszłego wtorku).

I coś o czym zapomniałem w piątek. Mianowicie postać Gekido oberwała tak mocno za karę ( ) Przypominam, że wasze postacie to początkujący Jedi. Nie podejmujcie akcji, którym nie sprostała by nawet część członków Rady. Nie chciałem już przerywać akcji, więc po prostu "ukarałem" Tamira

Pzdr


EDIT3:
Ostatnio dostałem kilka próśb o dołączenie do sesji. Postanowiłem zgodzić się na ewentualne dokoptowanie nowych graczy, tym bardziej, że nie do końca jest pewny dalszy udział Mizuichiego (aczkolwiek ja mam nadzieję, że jeszcze wróci) oraz enneid nie dał znaku życia w tej kolejce. Mam nadzieję, że pozostali gracze się ze mną zgodzą.

Także drodzy kandydaci. Zapoznajcie się z tematem rekrutacji:
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...pokolenie.html ([SW] Stracone pokolenie)
Tylko jedna zmiana. Tworzycie padawanów, a nie pełnoprawnych członków Zakonu
 
Col Frost jest offline