Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2009, 09:28   #43
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Przeglądając rekrutację do Sali Luster natknąłem się na fragment:

Cytat:
Napisał kabasz Zobacz post
Jest jeszcze jedna sprawa związana z fabułą sesji oraz nowością jaką jest mutacja. W zależności ile będzie chętnych do gry zaproponuje jednej/dwóm/trzem osobą manipulacje dotyczącą zachowań współgracza. Owa mutacja nosi nazwę Połączenia dusz, zaproponować ją może tylko MG. Co owa mutacja potrafi ? Na początku niewiele - dostaniecie kartę postaci jednego z graczy i będziecie mogli dopisać do niej dodatkowe wspomnienie, które owy gracz zobowiązany będzie zaakceptować. Znać będziecie jego kartę zatem wszystkie szczegóły z życia drugiej postaci. Wraz z rozwojem postaci i wybieraniem zwiększenia poziomu tej mutacji uzyskiwać będziecie coraz większe możliwości, zamiana wspomnień, podmiana myśli, patrzenie jego/jej oczami, rozmowa z nim w myślach, używanie nim jego daru. Słowem zobaczymy - pomyślimy.
Pytanie 1: Czy sesja Luna: Połączeni duszą ma jakiś związek z tą mutacją?


Pytanie 2: Widzę w rekrucie, że dużo osób tworzy po dwie postacie, ale nie jest to konieczne? Proszę o potwierdzenie. Ja raczej nie zamierzam tworzyć obdarzonego człowieka.

Z innej beczki

Cytat:
Napisał kabasz Zobacz post
Masz rację ruda, że wiele się nauczyłem dzięki SL. I idzie to w dwie strony, jak prowadzić ciekawiej i lepiej aby sesja była lepsza oraz na co nie pozwalać konkretnym graczom aby nie wyszedł bałagan podczas samej gry.

To sesja bazująca na współpracy, i kombinowaniu. Z tego też powodu nie zgodzę się na żadne wątki/postacie burzące tą koncepcję gry.
Trzymam mistrza za słowo.
 
Adr jest offline