Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2009, 12:05   #36
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Bardzo ładna ostatnia opowieść z świetnym wierszem. Oklaski szczere, mimo , że sam czasem zamykam się w kącie to doskonale rozumiem o co w nim chodzi.
Jest do tego trafne powiedzenie. " Mój dom jest tam gdzie akurat ja jestem" - w ten sposób zawsze i wszędzie czujecie się, że jesteście w domu - czyli w miejscu w którym teraz macie być. W ten sposób świat staje się domem a wy przestajecie się czuć obco w obcych miejscach
POZDRAWIAM

Sorki, że tak się wkradam na waszą sesje i komentarze, no ale niedługo wasze osoby/postacie będą decydowały - lub mogły zadecydować o losie pewnego milutkiego halflinga...który dobrze gotuje i potrafi leczyć..."mała autoreklama przed wejściem do gry nie zaszkodzi" pomyślał Tupik zacierając z zadowolenia rączki.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 11-12-2009 o 12:08.
Eliasz jest offline