Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2009, 13:18   #30
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Przepraszam za mój brak odzewu, niestety mam urwaie głowy w tym tygodniu i nawet nie zdołałem zauważyć wiadomości MG na gg. do końca tygodnia nie wiem czy odpiszę (o ile oczywiście Mg nie odpisze wcześniej), ale jakby co to już skonsultowałem się z Tyaestyrą na temat dalszych posunięć (co chyba jest widoczne w jej poście).

Życzenia Świąteczne

Jako że teraz Wigilia się zbliża chciałbym Mistrzowi i wszytkim graczom życzyć spełnienia marzeń, twórczych postów w tej sesji jak i innych, ale przedewszytkim zdrowych, spokojnych Świąt i jak najwięcej radości i szczęścia w przyszłym roku.
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!

Ostatnio edytowane przez enneid : 24-12-2009 o 11:45.
enneid jest offline