Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2009, 21:31   #45
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Długo tu nie pisałem, ale nie było potrzeby gdyż Kabasz doskonale wszystko trzyma w garści

Po co więc piszę teraz? A po to moi drodzy aby Was wszystkich pogonić!
Bo mimo iż w założeniu chce tylko od dwóch do czterech graczy to jednak chciałbym aby były to dobre karty i abym miał z czego wybierać

Żeby móc zaś dobrze wybrać muszę mieć czas by przemyśleć wątki waszych postaci, oraz która najbardziej pasuje mi oraz co ważniejsze Kabaszowi do sesji

Póki co dostałem tylko dwie pełne karty. Od Vivianne i Kaworu. Są na wysokim poziomie ale oczekuję, że to nie będą jedyni chętni

Pomysły na dary mam już od Glypha i Fabiano, coś wspominał mi też Howgh na gg, Lhianann, Rewcio wypowiedział się w temacie tak samo jak i Ruda. Terapodian zaś odezwał się że się zgłasza i słuch o nim zaginął... A co z Nessą? Tego też niestety nie wiem. Są jeszcze inne głosy, że ktoś by chciał może spróbować...ale to tylko podszepty :P

Niedługo zaczynamy teoretycznie ostatni tydzień rekrutacji, prosiłbym serdecznie o zaczęcie wysyłania kart, bowiem sama informacja, że ktoś coś napisze to za mało

Pozdrawiam serdecznie.
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline