Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2009, 23:26   #46
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Teraz już oficjalnie, można ogłosić że zaczynamy ostatni tydzień rekrutacji. A to oznacza, że w sobotę do godziny 24 na skrzynce kabasz@gmail.com chcę widzieć konkretne szkice postaci (grupa Salartus), bo mimo że etap rekrutacji się zakończy, to jeszcze grać nie zaczniemy trza zbudować społeczeństwo Salartus a to trochę potrwa zatem moi mili państwo RUSZAĆ mi się Bo zagryzę

I co ciekawsze, grono graczy również i w tym tygodniu się nie powiększyło. Czyżby gracze subtelnie dawali nam do zrozumienia, że jednak nie mają ochoty/siły/chęci z nami grać ? (zemszczę się na spóźnialskich, kłaki z nosa powyrywam )

Konkrety:
Z pomysłów jakie uzyskałem (wstępnych zarysów postaci) do tej pory kształtuje się taki zbiór konkretnych chętnych:

One_worm – postać golema
XIII – postać jaszczura
Adr – postać balonika z adhd
JW – postać flegmy
Fabiano – postać zmiennokształtnego.
Rewan – postać feniksa
Glyph – postać skrzydła
Gratisowa_kawka skontaktowała się ze mną i wychodzi na to, że nie będzie mogła zrobić postaci. O Nessie słuch zaginął – mam nadzieję, że jednak nie pokonała cię grypa Terrapodian mam nadzieję, że nadal jesteś zainteresowany sesją nie doszła żadna konkretna wersja karty) AE – jesteśmy w kontakcie, jednak na razie żadnych konkretów, Ruda – brak konkretnej postaci.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 13-12-2009 o 20:59.
kabasz jest offline