Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2009, 23:00   #1
Morfidiusz
 
Morfidiusz's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwu
[Warhammer] - To było dawno i nieprawda...



- Proszę pozwolić mi oficjalnie powitać na zamku tak wyjątkowych i wspaniałych gości, w imieniu gospodarza: Miłościwie Nam Panującego, Jaśnie Pana Imperatora Karla Franza, oby zawsze niebiosa przychylne mu były. - rozpoczął człowiek, jakby z lubością delektując się wypowiadaniem zaszczytnego tytułu - Mnie nazywać możecie po prostu Vautrin, jako wierny sługa mojego Pana jestem tutaj by wyłuszczyć rzecz całą i rozwiać wszelkie wasze wątpliwości. Odpowiadam również za całość przedsięwzięcia, w którym to wszyscy tu zgromadzeni weźmiemy udział, a o którego naturze zaraz wam, szanowni goście, opowiem...

...- Proszę pozwolić mi oficjalnie powitać na zamku tak wyjątkowych i wspaniałych gości, w imieniu gospodarza: Miłościwie Nam Panującego, Jaśnie Pana Imperatora Karla Franza, oby zawsze niebiosa przychylne mu były...
... Dlatego właśnie to Wy zostaliście wybrani, by zrealizować zamierzenie samego Imperatora...

...- To, co stworzycie...- mężczyzna podniósł wreszcie kielich do ust, po czym odstawił go z donośnym huknięciem o stół - Stanie się prawdą....



Opis sesji:
Głównym konceptem prezentowanego projektu jest realizacja zamówienia na dzieło "ku pokrzepieniu serc" zlecona przez samego Karla-Franza, cesarza Imperium. Najwybitniejsi artyści z całego Imperium zostali zaproszeni do zamku położonego w ciemnych lasach Reiklandu, by stworzyć opowieść...

MISTRZ GRY:
Arm1tage

GRACZE:
Nimue jako Aravia
Rhaina jako Liselotte
Irmfryd jako Arwid Daree
Morfidiusz jako Konstantin Hoening
Stanislaw jako Dziad

Data rozpoczęcia sesji:
08-11-2009

Link do sesji:
http://lastinn.info/sesje-rpg-warham...nieprawda.html
 
__________________
"Nasza jest ziemia uwiązana milczeniem; nasz jest czas, gdy prawda pozostaje niewypowiedziana."
Morfidiusz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem