Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2009, 17:15   #113
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Do żadnej sesji nie odpisałem od jakiegoś czasu. To, co dałem, to nie nazywa się "mój post". Do Światów i Serca ponad połowę posta napisała mi Mid, zaś w Ostrzu procentowo podobnie napisał mi Bolo.
Moje były jedynie wstawki. Tu nie mogę tak się wywinąć.

Ludzie, zrozumcie, mam słabsze tygodnie. Prawie zawsze odpisuję na czas. Teraz nie mogę się zabrać nawet za mit arturiański-mój temat maturalny, bo nie mam czasu!

Nie wiem, pomińcie mnie, uznajcie, że moja postać poszła się wyspać, najeść, poczytać coś w bibliotece, obojętnie byleby miało ręce i nogi.
Wszystko jedno, ale na obecną chwilę nie mogę.

Od razu lojalnie uprzedzam, iż mój czas przed maturą będzie wyglądał podobnie, ale po będę miał długie wakacje.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline