Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2009, 18:18   #141
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Talię typu tych z linka sam kupowałem (na zombiaki ) toteż nie powiem, są całkiem niezłe, ale na początek. Jeśli już masz to nie jestem pewien czy się opłaca - chociaż zawsze może się znaleźć w takiej talii kilka(naście) kart, które chętnie byś z niej wyjął i włożył do swojej. Wszystko kwestia ceny i możliwości finansowych.

Co do ulepszania talii to nie jestem za bardzo ekspertem - kiedy sam próbowałem coś takiego robić to po prostu przeglądałem karty na stronie Wizardów, potem te które mi się spodobały, szukałem na allegro albo w specjalnych sklepach (internetowych i konwencjonalnych) w których można kupić poszczególne karty mtg.

Jednak rozczarowałem się, w Polsce "mania" tej gry już minęła i w sklepach już tego prawie nie ma... tylko starsze edycje. Chociaż może to akurat ja miałem takie "szczęście".
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem