Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2009, 20:35   #22
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Post już jest. Niestety, ale nadal nie udało mi się opanować wrzucania obrazków do sesji... Ale może to i dobrze, bo zamiast tego jest link do strony autorów.

Co do kwestii organizacyjnych:
- Czterej szermierze, którzy śledzą postać Abishaia i Tokena to zwykli przestępcy. Pokonacie ich bez większego trudu. Co z nimi zrobicie zależy tylko od was, ale jeżeli będziecie chcieli porozmawiać sobie to zapraszam na GG/PW.
- Mizukiego i Makuleke zapraszam na GG/PW (jak wam wygodniej) na rozmowę. Jeśli będziecie rozmawiać krótko to macie dodatkowy czas do zapadnięcia zmierzchu i możecie zrobić coś jeszcze (ale nie dołączyć do Abishaia i Tokena).

Oczywiście w związku z tym, że to ja się spóźniłem z swoim postem macie dodatkowy dzień na pisanie - mi pozostaje tylko niedziela.

PS: mapa powoli powstaje.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 14-12-2009 o 20:39.
woltron jest offline