Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2009, 22:56   #28
Morfidiusz
 
Morfidiusz's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Ouzaru Zobacz post
Morf, na Nas zawsze możesz liczyć Nawet jeśli zdarzy Nam się opóźnienie, to i tak post stanie. 3 x 4 strony

Dziękuje za słowa otuchy
Po prostu nie chcę, aby wkradł się chaos. W pierwszym poście określiłem kilka wstępnych zasad, co by wszystko było jasne i przejrzyste. Aby się nam lepiej współpracowało przy tworzeniu opowieści.
Cytat:
Komentarze.
Komentarze służyć będą w zasadzie do zaklepywania kolejki.
Unikamy sytuacji, w której pracując nad postem arcydziełem, wyprzedzani jesteśmy przez jakiegoś ”kolegę”, który bezczelnie wyprzedza nas o kilka sekund wstawiając swojego potworka.
Takim sytuacją zapobiec miałoby wcześniejsze umawianie się graczy w komentarzach, pt. ”Kto pierwszy". Liczyłaby się szybkość zgłoszenia, w którym dany pisarz informowałby ile potrzebuje czasu na napisanie postu. Od tego czasu ma ilość dni, jaką zadeklaruje na zamieszczenie fragmentu opowieści. (Po publikacji fragmentu następny pisarz deklaruje: ”Witam podejmuje wątek. Opublikowany będzie do 12.12. godzina 0520.(taki przykład)<- do tego czasu owy pisarz ma czas na publikacje swojego wątku). Nikt w tym czasie nie ma prawa zamieścić swojego fragmentu oprócz zadeklarowanej osoby.
chciałem przypomnieć tak w ramach ścisłości, aby zapobiec wkradnięciu się nieścisłości.

Pozdrawiam
Morf.
 
__________________
"Nasza jest ziemia uwiązana milczeniem; nasz jest czas, gdy prawda pozostaje niewypowiedziana."

Ostatnio edytowane przez Morfidiusz : 15-12-2009 o 22:22.
Morfidiusz jest offline