Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2005, 23:28   #110
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
To co Harry ujrzał po wejściu do środka było zupełnym przeciwieństwom tego czego się spodziewał. W pierwszej chwili pomyślał, że może pomylił bar, może mieli wejść do jakiś dzwi obok a on nie potrzebnie wyrwał do przodu.
A ja myślałem, że to będzie 'dobry lokal'. - powiedział bardziej do siebie niż stojącego obok niego Luciuca. Po chwili spojrzał na niego wymownie. Ja nie wiem czy dużo przełknę tutaj... no chyba, że będą podawać żarcie w pokojach, lub mają jakąś osobną jadalnie czy coś takiego. Chodźmy się zapytać kogoś na barem. Kończąc ostanie słowa ruszył w stronę lady uważając żeby w nic nie wdepnąć. Idą się zastawnawiał kiedy ostani raz widzał taką melinę - takie określenie to było dla niego za mało i żałował, że jego 'słownik' jest taki ubogi w tym zakresie.
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline