Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2009, 13:11   #143
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Zajrzyj na specjalistyczne fora związane z M:tG. Przeważnie żadnych ważnych, podstawowych kart czy bardzo cennych w takich repakach nie znajdziesz. Lepiej z góry sobie założyć jaką chcesz złożyć talie i skrupulatnie ją kompletować. Jak ja jeszcze grałem to pamiętam, że był taki program "Wizard' gdzie można było grać normalnie z ludźmi i tworzyć samemu talie ze wszystkich kart, wszystkich edycji. Ściągało się to ze strony Untitled. Bardzo przydatne, jeżeli chce się testować różne karty, układy, talie i takie tam.

Ponadto SPRZEDAM 75 czarnych, oryginalnych protektorów na karty firmy UltraPro wraz z zielonym pudełkiem, też firmy UltraPro. Ze wszystkie korzystałem, ale stan jest bardzo dobry. Za wszystko, wraz z przesyłką liczę 20 złoty. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PM, mogę przesłać zdjęcia.
 
Maciekafc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem