Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2009, 20:02   #29
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Aschaar pozwoliłem sobie zadecydować za Ciebie w jednej sprawie. Mam na myśli list Forstera. Wynika to głównie z tego, że Dunin nie miał prawie wyjścia i odmówić niemieckiemu urzędnikowi spełnienia jego prośby. Jeżeli masz zamiar odmówić to daj mi znać wyedytuje odpowiednio post.
Teraz kilka słów co do postu. Pudełko które jest w skrytce to wyglądające na zwykłe podłużne pudełko z chińskiej laki. Ma tylko jedną charakterystyczną cechę. Nie widać miejsca łączenia i nie tak łatwo je otworzyć. Dunin pewnie nie zamierza nawet próbować, więc w tym temacie tyle. Gdyby były potrzebne jakieś wyjaśnienia to służę.
Po wyjściu za kotary na Dunina nadal czeka Forster. Zaproponuje przenocowanie u siebie w domu. Jeżeli się zgodzisz, już w aucie zdradzi że na kolację zaprosił kilku przyjaciół i miło by mu było gdybyś zechciał z nimi zjeść. Rano oczywiście załatwi Ci transport i ochronę do Berlina. To chyba tyle uwag. W razie jakiś uwag, pytań, bądź nie typowych pomysłów pisz tutaj lub na PW.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline