Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2009, 00:30   #145
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Schyłek nastąpił przy wyjściu bloku Kamigawy. A definitywnie zakończyłem przygodę z karcianką chwilę przed Ravnica. Już nie interesowałem się tą edycją, nie sprawdzałem kart. Więc było to 4 lata temu.

Skończyłem grać dlatego, że w moim otoczeniu, tak naprawdę, poza mną, tylko 1 osoba, z resztą która mnie wciągnęła w to, grała na poważnie. Reszta kumpli, owszem, miała jakieś karty, głównie na bazie gotowych talii, ale pograli 2-3 partyjki i nudziło im się. A byłem jeszcze na tyle mały (13lat), że nie jeździłem na jakieś turnieje, czy większe spotkania.

Skompletowałem całą RG Beatz. Pamiętam jaki byłem szczęśliwy jak kupiłem całe 4 Wooded Foothills czy Pyroclasmy z jakiejś wczesnej edycji. Była to bardzo fajna talia, szybka, ofensywna, a zarazem bardzo przyjemna i nietrudna w obsłudze. Mój kumpel stworzył, nie pamiętam już nazwy, RB combo, szybkie gobliny, a potem czarna karta, co wraca wszystkie potworki danego typu z graveyardu na stół. Dużo też grałem przeciwko Mono Blackiem, oraz powstającą talią opartą na artefactach, ze Sword fire and ice/light and shadow, trochę z talią Psychatog i UR Madness.

Ale było to bardzo dawno. Teraz pewnie większość z tych decków jest niegrywalna, bo karty odeszły z pewnych formatów. Nie orientuję się co nowego oferuję najświeższe edycje czy całe bloki. I jednak bardzo polecam Wizarda, jest niezastąpiony do testowania kart, i grania wspaniałych draftów . Chociaż tworząc 'proxy' też fajnie można testować talie, czy karty.

To tyle, jak coś- pytaj.

Miałem wielkie trudności z napisaniem tego posta, dlatego, że zapomniałem już wszelkie nazwy, skróty, pojęcia. Mam nadzieję, że jednak zrozumiesz wszystko o czym pisałem.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Maciekafc : 19-12-2009 o 00:33.
Maciekafc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem