Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2009, 15:05   #485
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Sekal
U mnie przedświąteczne wariactwo w pracy, więc będę standardowo prosił o cierpliwość.
Jeśli dziś mi się nie uda dokończyć posta, to wrzucę go jutro.
U mnie również... O dziwo.

Cytat:
Napisał Sekal
Post jest jaki jest, wolałem wrzucić taki niż przeciągać dalej.
Obsuwa jednodniowa... Rozumiem, że co wolno wojewodzie, itd...


Bardzo mi przykro, że moja gra Cię rozczarowuje... Nie zamierzam się usprawiedliwiać. Piszę jedynie że:
1. Ma też swoją pracę, i swój kołowrotek przedświąteczny. Bo chciałbym spędzić święta z rodziną, a nie w robocie.
2. Jestem naszprycowany lekami z powodu grypy.
3. Mam życie prywatne i sesja nie jest "numero uno"
4. Szczersze to w poście mogę napisać tylko jakieś "bla, bla, bla" o niczym. Działania postaci zostały jasno określone - sprawdzić karczmę na spotkanie i spróbować znaleźć miejsce z mapy. Zrobiłeś z Quinna idiotę, który chodzi po mieście z kawałkiem papieru (jakby nie potrafił tego zapamiętać i po znalezieniu "podobnego miejsca" tylko sprawdzać czy się nie pomylił, ale OK). Działania te zostały wykonane. Mogę nawiązać jakiś dialog z Silią czy kimkolwiek w formie wypełniacza, czy zrobić inną wstawkę o architekturze czy klimacie... Tylko sorry nie miałem na to czasu. Nie widzę dla postaci Quinna żadnego zajęcia - no chyba, że coś przeoczyłem... i nie wiem czego Sekal oczekujesz w tym miejscu?

Quinn zajmuje się sobą i obserwacją ludzi w grupie - jak nie każą mu sie zająć czymś innym.


Ostrzeżenie przyjęte do wiadomości.
 
Aschaar jest offline